Sportas ir laisvalaikisLengvosios atletikos

Tanith Belbin - žinomas amerikiečių dailiojo čiuožimo

Tanith Belbin - žinomas JAV ir Kanados dailiojo čiuožimo. Ji turi dvigubą pilietybę, tačiau JAV yra atstovaujama tarptautinėje arenoje. Ji atliekama ant ledo su Benjamin Agosto. Pora ne kartą laimėjo nacionalinį čempionatą ir pasaulio. Belbin ir Agosto baigė savo karjerą 2010 m. Šiame straipsnyje mes aprašome trumpą biografiją talentingas čiuožėjas.

karjeros pradžioje

Tanith Belbin gimė Kingston (Kanada) 1984, bet užaugo į Kirkland mieste. Prieš pereinant prie Pensilvanija "Aston mergina daugelį metų apmokyti Canton (Michigan).

Motina ateityje čiuožėjas - Michelle - ji dirbo kostiumų dizaineris. Todėl problemų dėl suknelės atrankos prie Tanit nebuvo. Savo karjeros pradžioje mergina dalyvavo porų dailiojo čiuožimo ir ice dancing. Bet tada aš nusprendė sutelkti dėmesį į antrą distsipilne. Belbin pirmąjį trenerį buvo Pol Virts. Pagal jo rekomendacijas, ji dalyvavo ice dancing su Liamom Dogerti. Nepamirškite apie mergaitė ir poros čiuožimo. Be šios disciplinos, jos partneris buvo Benas Barukko.

tarptautiniu lygiu

1998 Tanith Belbin persikėlė iš Kanados į Detroitą. Igor Shpilband (naujas treneris) įdėti į poros čiuožėjas su Benjamin Agosto. Pirmoji sėkmė sportininkų tapo bronzos medalio Jaunųjų pasaulio čempionate. Ir tada pora laimėjo sidabrą ne JAV čempionate. Taigi, Benjamino ir Tanith automatiškai kvalifikaciją žiemos olimpinėse žaidynėse 2002 metais. Belbin bet negalėjau eiti į jį. Mergina buvo ne JAV pilietis.

Turinas

Tada Tanith Belbin ir Benjamin Agosto nusprendė sutelkti dėmesį į tarptautinių ir nacionalinių konkursų. Kaip rezultatas, sportininkai iškovojo sidabrą ne pasaulio čempionatuose ir keturis kartus laimėjo JAV čempionatą. Suinteresuotų gerbėjai pora nusprendė dalyvauti jų gyvenime. Jie pasirašė peticiją, kad būtų galima Belbin tapti Jungtinių Valstijų piliečiu lenkia grafiką. Kai kurie žmonės tikėjo, kad spartinti šį procesą nėra labai teisinga. Daugelis neįvykdyti užsienio sportininkai tuo metu buvo paneigta ankstyvą registraciją pilietybės. Bet Tanith labai pasisekė! Taigi ji įgijo teisę dalyvauti olimpinėse žaidynėse 2006 m. Belbin visiškai pateisinama jų pasitikėjimą. Kartu su Agosto sportininkas laimėjo sidabrą Turine. Ši pergalė buvo skirta JAV čiuožėjai pasiekti. Pirma, toks rezultatas, Amerikos ledo šokėjai dar nėra įrodyta. Ir, antra, paskutinis olimpinis medalis šios disciplinos gavo atstovus JAV atgal į 1976 m.

treneris keitimas

Netrukus Belbin ir Agosto laimėjo penktą titulą nacionalinių čempionatų. Ir tada mes nuėjome į pasaulio čempionato. Yra pora atvyko į ketvirtą dėl kritimo Tanith Belbin į privalomą šokių programą. 2008 metais riedutininkams nusprendė atsiplėšti nuo Igor Shpilband, kuris treniravo juos beveik dešimt metų iš eilės. Nauja mokytojai ir Benjamino Tanit tapo Genadijus Karponosov ir Natalia Linichuk.

2008-2009

Pasibaigus sezono pradžioje Belbin ir Agosto laimėjo du sidabro medalius Grand Prix "taurės Kinija" ir "Skate America". Originalioje šokių Benjaminas sužeisti nugarą, o iš galutinio turėjo būti atsisakyta. Dėl šios priežasties, pora praleido šalies konkurenciją. Tačiau Agosto turi laiko atsigauti Pasaulio taurės. Benjamino ir tada Tanith gavo sidabrą. Tik vienas taškas prieš Rusijos čiuožėjai Domnina ir Shabalin.

2009-2010

Sezonas prasidėjo pergalių pora Tuo Grand Prix etapus. Bet tada Tanith turėjo problemų su sveikata, o sportininkai atsisakė dalyvauti finale. Nacionalinis čempionatas 2010 Agosto ir Belbin pripažino jaunesnis Charli Uaytu ir Meryl Davis. Be to, pora dalyvavo Vankuverio olimpinių žaidynių, kurios galėjo imtis tik 4 vietą. Tada vietoj vyksta į Pasaulio taurės, Benjamino ir Tanit išvyko į turą su šou "Smakers Stars". Po jo baigimo pora paskelbė apie savo pasitraukimą.