Sportas ir laisvalaikisLengvosios atletikos

Mariya Savinova: sporto pasiekimus ir biografijos

Mariya Savinova - sėkmingas Rusijos bėgikas. Vienas iš labiausiai puošia sportininkų posovietinėje Rusijoje laureatas pasaulio čempionate. Dalyvis Grand dopingo skandalas.

Vaikystė ir paauglystė

Ji gimė 1985 metais Čeliabinskas šalčio. Ji niekada įsivaizdavau, kad mano gyvenimas būtų susieti jį su tekančiu. Mažens ji mėgo šokti ir svajoja, kad kada nors tapti tikra šokėja. Su amžiumi, prioritetai pasikeitė ir dabar ji vaidino badmintoną. Verta paminėti, kad pavyko ir net tapo šio Savinova pamoka kandidatas į sporto meistro.

Veikia Maria pradėjo praktikuojančių gana atsitiktinai. Aš atėjau su mergina skyriuje ir nusprendė surengti vieną grąžtą. Garsus treneris Maslova pamačiau ją ir pasiūlė mokyti ją nuolat. Mariya Savinova ne priešinosi, nes ji myli sportą ir ji padarė, ką jo peržiūros padaryti. Ateityje tai bus labai išsiskiria iš savo bendraamžių ir netrukus pradėti rodyti savo talentą.

2003, Marija siunčiama jaunimo čempionate Rusijoje. Niekas maniau, kad ji gali laimėti nieko, bet ji laimėjo bronzos medalį. Tais pačiais metais ji laimėjo bronzos medalį ir Europos jaunimo čempionatą. Nuo bėgikas pradėjo rimtai, ne tik valstybinio lygio varžybose, bet ir Europoje. Tuo devyniolikos metų ji laimėjo sidabrą Rusijos čempionato aštuonių metrų atstumo ir puse kilometrų.

suaugusiųjų karjeros

Po sėkmingo jaunimo lygio sportininkas ilgą laiką aš negalėjau pasiekti nieko suaugusiųjų konkurse. Savinova nusprendžia, kad bylą per treneris, ir eina į Vladimir Kazarin.

Su naujuoju treneriu ženkliai pagerėjo, tačiau pagrindinių apdovanojimų dar galima rasti. 2008, ji buvo išsiųsta į pasaulio čempionato Valensijoje, bet tai trunka tik šešioliktojo vietą. Jis tampa tikras perversmas 2009 m. Ji laimėjo Rusijos čempionatą, o taip pat laimėjo Europos čempionatą. Po šio sezono Savinova tapti gerbiama sportininkas pasaulyje.

2010 pasirodė esąs dar sėkmingesni. Ji laimėjo pirmąją vietą pasaulio čempionate, taip pat Europos čempionate. Verta paminėti, kad visi apdovanojimai buvo Laimėjo moterų aštuonių metrų. Niekas yra visiškai nesistebiu, kad per ateinančius metus vėl Savinova laimėjo pasaulio čempionatą.

2013 metais, tarptautinė čempionatas vyks Rusijoje, bet tai sportininkas buvo tik antrąją vietą. Dėl kitų bėgikų, šis rezultatas būtų laikoma sėkminga, bet Marija sakė, kad ji galėtų pasiekti geresnių rezultatų.

olimpinės žaidynės

Ateities olimpinis čempionas Mariya Savinova Jis nuėjo savo pirmąjį pasaulio žaidimų dvidešimt septynerius metus. Sportininkams šis amžius yra laikomas labai įspūdingas, tačiau mergina parodė, kad ji yra dar per anksti nurašyti. Tuo varžybose Londone, ji tapo pirmąja į aštuonis šimtus metrų atstumu, ir parodė, kad 1 minutę 56.19 sekundės rezultatą.

Bėgikas grįžo namo su pergale, o kaip vieną iš stipriausių sportininkų pasaulyje. Atrodė, kad dėl amžiaus Marija neberodys gerų rezultatų po vasaros žaidynių, bet tai buvo ne taip. Ji laimės daug daugiau laimi, nepaisant to, kad ji buvo beveik trisdešimt metų.

Mariya Savinova: dopingo skandalo

2015, renginys įvyks rezonansas. Taip atsitinka, kad daug Rusijos sportininkai apkaltino naudoti nelegalių narkotikų. Tarp šio sąrašo ir bus Savinova. Žinoma, visi bus iššūkis šį sprendimą, tačiau antidopingo agentūros būti tikri, kad sportininkai iš tikrųjų naudojo narkotikus, kurie yra uždrausta tarptautinių konvencijų. Kaip rezultatas, buvo nuspręsta, kad Marija Aptvertas. Pareigūnai nori ją atimti visus apdovanojimus ir gyvenime draudimą nuo dalyvavimo konkursuose bet kokio lygio. Verta paminėti, kad diskvalifikuoti rinkti ir čempionas treneris. Šiuo metu, galutinis sprendimas nėra priimtas ir paskutiniai tyrimai.

Mariya Savinova įsitikinęs, jei jis yra diskvalifikuojamas, ji yra visiškai neteisingas, nes dopingo niekada priimtas.

asmeninis gyvenimas

Vyras mergina taip pat yra gana gerai žinomas asmenybė atletikos pasaulyje. Jo vardas yra Aleksejus Farnosov. Jauni žmonės jau seniai žinoma, vieni kitus, nes tai vienas treneris. Pradžioje jie tiesiog susitiko, tačiau 2010 m nusprendė įteisinti savo santykius. Penkeri metai po vestuvių, pora pirmas vaikas gimė.

Mariya Savinova yra puikus sportininkas. Nepaisant to, kad jis buvo atimta iš visų pagyrimu ir pavadinimai, visi prisimins jį kaip vieną stipriausių bėgikų pasaulyje. Kitas įrodymas - keletas valstybinio lygio apdovanojimai, tarp kurių yra draugystės ordinas. Verta paminėti, kad jis yra gautas tik tuos sportininkus, kurie tikrai pavyko pasiekti daug.

Copyright © 2018 lt.birmiss.com. Theme powered by WordPress.