Sportas ir fitnesasEkstremalios sporto šakos

Danilas Kvatas: tautybė. Daniil Kwiat biografija

2014 m. "Formulėje-1" pirmą kartą atvyko Danielis Kvyatas, kurio pilietybė yra rusų kalba. Buvo laikas, kai niekas negalėtų patikėti, kad jis gali tapti prizo pilota. Šiuo metu Danielas laikomas geriausiu naujoku lenktynių sporto srityje, o jo čempionų komanda priėmė Red Bull Racing. Taip, ne kažkaip, bet laisvos kovos piloto būsimos 2015 m.

Danilas Kvyatas - biografija, tėvai ir asmeninis gyvenimas

Būsimiausias sportininkas gimė 1994 m. Bashkortostane, Ufa mieste, balandžio 26 dieną. Čia praėjo beveik visa garsaus raitelio vaikystė. Jo tėvas, Vyacheslavas yra verslininkas, praeityje buvo Baškirų respublikos Respublikos Kurultay narys, jo motinos vardas yra Zulfija.

Mokykloje berniukas mėgo tenisą ir kartais tapo mokyklos turnyrų nugalėtoju.

Šeima persikėlė į Maskvą. Čia jis pirmiausia atėjo į kartingo centrą kartu su tėvu. Kaip jūs žinote iš interviu su Danieliu, Kwiat teigia, kad visi kiti hobiai šiuo metu prarado prasmę - žemėlapio ratu jis įsimylėjo greičiu. Tuo metu berniukui buvo 9 metai, ir nuo to laiko jis tapo ne tik autodromo svečiu, bet ir nuolatiniu lankytoju, ir netrukus jis sugedo įrašus.

Netrukus berniukas čia ras savo pirmąjį trenerį. Tai buvo Pavelas Guskovas ir Pavelas Baramykovas. Pagal savo jautrias gaires Danielis pirmiausia sėdėjo už tikro žemėlapio rato. Pirmosios karjeros pradžioje lenktynininkas atvyko į Kalėdų taurę Sočyje dėl "kartingo" ("Mini") ir iš karto tapo nugalėtoju. Tais pačiais metais "Kvat" tapo Rusijos kartingo čempionato ("Rocket") dalyviu - čia jis laimėjo 12 vietą reitinge. 2006 m. Sezono rezultatas yra 13 vieta Maskvos čempionate, kategorijoje "Raketa".

Tuo pačiu metu 12 metų berniukas atvyko į "Franco Pellegrini" komandą ir pradėjo dalyvauti "Italian MiniKart" čempionate. Dalyvavimas čempionatuose Italijoje paskatino reguliarius skrydžius iš Rusijos į Italiją. Galų gale, dėka tėvų paramos, berniukas persikėlė į Romą.

Italija

Romoje Daniel Kvyat, kuris tik padėjo, pradėjo eiti į mokyklą ir tęsė pasirodymus kartingu. Lošimas Italijoje, kitaip nei Rusija, suteikė jaunuoliui galimybę nuolat tobulinti savo įgūdžius ir įgyti reikiamų įgūdžių. Jaunam sportininkui padėjo jau esama mokytojų rengimo sistema šalyje. Europoje pradedantiesiems pilotiems suteikiama galimybė rinktis savo trenerius ir iš karto lenktynių trasoje įtvirtinti įgytas žinias. Rusijoje, atvirkščiai: deja, čia pilotai beveik visada palieka save.

2007 m. "Daniil Kwiat" karjeroje tapo pasirengimo 2008 m. Sezonui. 2008 m. Sportininkas pradėjo dirbti komandoje Dino Chiesa, tačiau Europos čempionatų išvakarėse buvo nuspręsta persikelti į kitą komandą - Angelą Morsicanį. Pasak piloto, dalyvavimas Europos čempionate, kur jis galėjo laimėti trečią vietą, buvo jo karjeros posūkis.

Šiuo metu raitelio pradžia atkreipė dėmesį į komandos "Lukoil Racing" vadovybę. Todėl jis buvo įtrauktas į tarptautinę programą "LUKOIL" vairuotojų palaikymo programa.

2009 m. "Daniil Kwiat" tapo turtingu įvykiu ir turtingomis pergalėmis. Jis sugebėjo tapti Žiemos taurės (KF3) nugalėtoju, užimti antrą vietą tarptautinėje serijoje WSK (KF3), žaisti Morsicani lenktynių komandai ir vėl imtis trečiojo žingsnio Europos čempionatuose (KF3). Be viso to jis sugebėjo pirmiausiai pabūti lenktynėse Industrie Trophy ir Margutti Trophy.

"Red Bull": jaunimo komanda

2009 m. Vasarą Daniilio Kwiato biografija buvo išplėsta su svarbiu įvykiu.

Eugenijus Malinovskis, "Lukoil Racing" vadovas, kalbėjo apie sėkmingą sportininko Helmutą Marką, bendrai savininką "Red Bull" projektą ir tuo pat metu pagrindinį medžiotoją talentams šiuolaikinio motociklų srityje. Po kelių sėkmingų startų Azijos-Ramiojo vandenyno čempionate Helmutas Markas atkreipė dėmesį į rusus, kurie buvo pakviesti prisijungti prie "Red Bull" jaunųjų pilotų paramos programos.

Formulė BMW

Nuo rugpjūčio iki sutarties pasirašymo Daniilio Kviat, kurio pilietybė buvo rusų kalba, praėjo psichologinį ir fizinį tyrimą.

Remdamasis rezultatais, jis įėjo į "Red Bull Junior Team" lenktynių programą ir 2010 m. Tapo "Formulės BMW" komandos "Eurointernational" lenktynėmis. Čia 8 lenktynėms Kwiat laimėjo du laimėjimus ir laimėjo 5 podiumus.

Ką reiškia tapti Red Bull Junior komandos dalimi? Ne daugiau nerimą dėl finansavimo šaltinių, taigi jūs galite skirti visą savo laisvą laiką lenktynėms. Tuo pačiu metu reikia labai rūpintis bendrovės valdymo paslaugomis ir pinigais: vairuotojai, kurie pateikia Austrijos įmonę, yra visiškai Helmut Marko, praradę teisę pasirinkti karjerą. Jūs negalite paaiškinti, kaip patekti į komandą paprasta sėkme, nors Daniil Kwiat biografija turi tokius atvejus - čia tik tas, kuris nėra įdarbintas, tik tie, kurie tai nusipelno. Tuo pačiu metu lengviau išlipti iš programos nei į ją įeiti, - jūsų įgūdžiai turi būti patvirtinti kiekvieną naują sezoną.

"Renault Formula 2.0" pasirodymai

Daniilas Kvyatas, kurio pilietybė nesvarbi jaunesnėje serijoje, niekada nesuteikė Marco abejonių. 2011 m. Jis sugebėjo laimėti "North European Formula-Renault Cup 2.0" vice-čempiono titulą, o Europos čempionate - bronzos.

Kitame sezono serijos "Formula-Renault 2.0" "Kvate" sezone laimėjo antrąją vietą, nuo pirmosios buvo atskirta erzina klaidos komanda. Nepaisant to, jo sėkmė buvo pastebėta, ir jis gavo padidėjimą - jis buvo perkeltas į žingsnį aukštesnį, GP3. Rusijos automobilininkų federacija pastebėjo Kvyatą Danilį, kuris pavadino metų pilotu Rusijoje.

Sėkmingas čempiono debiutas GP3 2013 m

GP3 2013 Kwiatu katastrofiškai pasisekė: automobilis nenorėjo eiti, tada guma greitai nusidėvėjo. Bet visa tai tapo tik proga parodyti sportininko apgalvoto požiūrio į darbą.

Kartu su "MW Arden" komandos specialistais jis sugebėjo suprasti nesėkmių priežastis, o automobilių padangos nustojo būti sunaikintos keliuose ratuose. Kaip rezultatas, lenktynėse pradėjo laimėti atsilikusi taškų Daniil Kvat (pilotų tautybė lenktynėse buvo labai skirtinga). Pagrindinis dalykas yra tai, kad jis gavo čempionato titulą Abu Dabyje, paėmęs pergalę iš Argentinos "Facundo Regalia".

Nuostabus smūgis Toro Rosso

Kitas žingsnis į rusų karjerą buvo kvietimas "Karalienei lenktynėms". Čia staiga atsiimta laisva vieta: nuo čempiono ir komandos Red Bull nuvažiavo Marką Webberį, kur jo vietą užėmė Danielis Riccardo. Taigi "Red Bull" dukterinėje įmonėje " Toro Rosso" buvo atleista vieta. Jis buvo labai gerai paimtas sudėtingame sezone GP3 Ufimtsev. Jis tapo pirmuoju pilotu, kuris iš GP3 persikėlė į "Karališkųjų lenktynių" lenktynininkų vietą.

"Red Bull Daniil Kvyat" vadovybės pasirinkimas galiojo praktiškai. 2014 m. Sezono pradžioje jis sugebėjo baigti 9-tą vietą, o paskui patyrusį komandos narį Jean-Eric Vern komandoje. Tolesnės Danielio laimės lenktynėse parodė pasauliui, kad "Formulėje-1" pasirodė profesionalus ir talentingas pilotas.

Kovo mėn. Daniilas Kvatas, kurio namų komanda kasdien gerėja, 2013 m. Pripažintas geriausiu lenktynininku Rusijoje.

Ir pagaliau Formulė-1

Tradiciškai Red Bull padaliniai įgyja jaunimo komandos "Formulės 1" patirtį bent porą sezonų. Tačiau staiga spalio mėnesį tapo žinoma, kad Sebastianas Vettelas palieka "Red Bull Racing". Daniil Kwiat nedelsdamas paskelbė apie laisvą darbo vietą.

Per 20 metų jis tapo "Formulės 1" lenktyniu - unikalus atvejis, dauguma eina į šiuos metus. Jam padėjo jo manija lenktynėse, valandos kartu su inžinieriais sprendžiant kylančias problemas, noras visą savo laisvą laiką skirti mokymui.

Galima tvirtai teigti, kad Daniilas Kvyatas vis tiek parodys save ir pasinaudos šia galimybe - tikrai atnaujins keletą įrašų.

Copyright © 2018 lt.birmiss.com. Theme powered by WordPress.