Sportas ir laisvalaikisKovos menai

Ben Askren: iš olimpinių žaidynių mišrių kovos

Ben Askren - dviejų laiko čempionas Nacionalinės Athletic Association, prieš Olimpines žaidynes 2008 metais, sugebėjo sukurti save kaip talentingas sportininkas imtynių varžybose. Medalius olimpinėse žaidynėse jis negavau, tačiau jo perėjimą 2009, profesinės mišrių kovos menų varžybos žymėjo vieną iš labiausiai aukšto lygio ir elitinių kovotojų sporto atvykimą į pastaraisiais metais.

Pirmasis mūšis: Vasario 7, 2009 metais.

Paskutinis kova: Balandžio 15, 2016 metais.

mūšiai

Ben Askren pradėjo savo karjerą kaip profesionalus mišrių kovos menų kovotojas 2009 metais. Tada jis visiškai pateisinama hype sukurtą aplink jį, užtikrintai laimėjo kiekvieną mūšį vos vienas turas. Gauk 3 pergales 2009, sėkmingai išlaikė antrąją sezoną Papildsvars skyriaus, kur du kartus nugalėjo Ryan Thomas ir tada Dan Hornbaklom ir čempiono Lyman Hood.

Traukos ir kūrybiškas kovotojas Ben Askren, nepaisant to, kad jis nėra pilnas komplektas įgūdžių mišrių kovos menų srityje, galės stovėti prieš mėgstamą Lyman Hood. Jis naudojamas tvanku derinys tiek, kaip yra šiuo atveju su Hornbaklom, nugalėjo Tiger Schulman. Šiuo metu nė vienas iš džiudžitsu registratūroje neapeinamos šią techniką. Mįslė, leidžiama Askrenu gauti čempionatas diržas vis dar nėra išspręsta.

Nuo 4 kartus laimėjo CARS sėkmingai gynė savo teisę diržo. Jis nugalėjo Jay Hierona ir tada Douglas Lima. Per trečiąjį mūšį turėjau sustoti į gydytoją pagalbos, nes priešų akis Bena Karla Amussen buvo visiškai uždarytas, ir tai buvo dėl pergalės pagrindas. Ketvirtoje kovoje su Andrey nugarėle Ben taip pat laimėjo, bet kaip techninės nokautas rezultatas.

Nauja pradžia

Po apsvaiginimo pergalės Ben Askren serijos nereikia jokiu skatinimu. Jo vardas kalba pats už save. Štai kodėl jis buvo pastebėtas Singapūre mišrių kovos menų organizaciją čempionatą, su kuriuo jis pasirašė sutartį dėl šešių kovų.

Gegužės 30, 2014 ASKERN debiutavo pagal naują etiketę prieš Bakhtiyar Abbasov, nuo kurių buvo keletas pergalių. Pirmajame ture jis nugalėjo varžovą, sėkmingai taikyti skausmingą griebtis. Tada kovojo Japonijos čempionu šviesos sunkiasvoris Nobutatsu Suzuki ir laimėjo tik keletas minutę ir dvidešimt keturias sekundes, kurios leido jam įtraukti į savo kolekciją dar vienas čempionatas diržo.

Nors šio pasiekimo Benas Askerna pabaigos, tačiau tai nereiškia, kad jos neįtikėtinai potencialo pabaigoje. Mes laukiame dar daugiau įspūdingų ir sėkmingų mūšių.

Copyright © 2018 lt.birmiss.com. Theme powered by WordPress.