Sportas ir laisvalaikisKovos menai

Misha Aloyan: biografija boksininkas

Misha Aloyan - boksininkas, nusipelnęs sporto meistras Rusijos Federacijoje. Tris kartus čempionas Rusijos, yra Europos čempionu. Taip pat Aloyan - du kartus pasaulio čempionas, laureatas olimpinių žaidynių.

Vaikystė ir pirmieji žingsniai bokso

Misha Aloyan gimė dvidešimt trečią 1988 rugpjūčio į Bambakshat Hoktemberyan regione Armėnijos kaime. 1997 metais, jis ir jo tėvai persikėlė į Novokuzneckas mieste. Čia jis pradėjo bokso. Aš treniravo Misha Nicholas Salikhov. Po kurio laiko jis persikėlė į Novosibirsko.

Reikėtų pažymėti, kad dėžutė Misha prasidėjo, todėl galima sakyti, atsitiktinai. Atsitiko taip, kad į Novokuzneckas, jis nuėjo į mokyklą №54, tai yra į "Kuibyshev" srityje. Tai privatus sektorius miestą, kuris yra laikomas socialiai sudėtinga. Misha dažnai turėjo kovoti su kitais berniukų gatvėje. Beje, ten jis buvo pastebėtas ir treneris Nikolai Salikhov ir pakvietė kaip ir skyriuje apie bokso.

Misha Aloyan galėjo vaikinas. Jo pirmasis konkursas buvo surengtas 1998 metais, tai buvo Naujųjų metų turnyras Osinniki. Tuo metu jis buvo įtrauktas į bokso už kelis mėnesius, tačiau galėjo laimėti šį turnyrą savo svorio kategorijoje.

Ateities sportininkas niekada praleidote mokymo ir pasiekė gerų rezultatų žiedo per trumpą laiką. Jis taip pat studijavo sėkmingai, triviečiai jis nebuvo mokykloje. Tai gali ne nesugeba įtikti tėvams, kuris nesikerta su jo aistra, nors jis dažnai grįžo namo su mėlynėmis. Pats misha visada sakė, kad jis mėgsta mokytis. Po vidurinės mokyklos, jis baigė profesinį kolegijoje ir gavo teisininko profesiją.

2004 metais, Misha Aloyan buvo jau dalyvauja jaunimo grupės pagal patyręs treneris Jurijus Chuvashova gaires. Tai mentorius kvalifikuotai parengtų talentingas vaikinas. Per trumpą laiką treneris ir boksininkas sugebėjo pasiekti labai gerų rezultatų. Jau 2005 metų gruodį, Aloyan tapo Rusijos taurės savininkas jaunimo tarpe. Per galutinis mūšis Misha Aloyan buvo sporto meistras. Jis buvo įtrauktas į jaunimo nacionalinei komandai.

karjeros pradžioje

2007, Misha Aloyan laimėjo čempionas Rusijos titulą tarp jaunimo. Tais pačiais metais jis dalyvavo Europos jaunimo čempionate, kuris taip pat pelnė aukso medalį. Kitais metais jis buvo įtrauktas į suaugusiųjų čempionate Rusijos ir sugebėjo pasiekti finalą. Po to Aloyan buvo pakviestas į nacionalinę rinktinę (suaugusiųjų), su kuriais jis dalyvavo Pasaulio čempionato Rusijos sostinėje. Aloyan galėjo laimėti šiame konkurse. Galutiniame mūšyje, jis nugalėjo gerai žinomas Kubos sportininkas, medalio ir Pasaulio taurės Andri Laffitte. Po šio triumfo Misha tapo treneris Eduard Kravtsov.

Rusijos nacionalinė komanda

2009, Čechovo atliko turnyrą, kuriame dalyvavo stipriausi boksininkai iš Rusijos Federacijos. Remiantis jo rezultatais buvo sudaryti dalį nacionaline komanda. Misha Aloyan, kurio biografija yra gausu apdovanojimų ir pavadinimai, nugalėjo savo varžovą George'as Balakshina (tris kartus Europos čempionas) ir pavyko įsitvirtinti nacionalinėje komandoje.

Taigi jis atėjo į Pasaulio čempionatą Milane. Ten jis gana lengvai pasiekė pusfinalį, kur jis susitiko ringe su mongolų boksininkas Togstsogtom Nyambayarynom. Pirmieji du raundai Mike'as atvedė į taškus, tačiau trečiajame mongolų sportininkas galėjo ištraukti pergalę. Kaip rezultatas, Misha turėjo tenkintis bronzos medaliu.

Jau 2009 metų lapkričio, Aloyan laimėjo Rusijos čempionatą. Galutinis, jis vėl susitiko su George Balakshin ir galėjo jį nugalėti. Tai triumfas padėjo jam tapti jo svorio kategorijoje grupės vadovas.

Europos čempionas

2010-ieji Europos čempionatas vyko Maskvoje. Aloyan laimėjo visas savo kovas ir tapo Europos čempionu. Galutiniame jis kovoja su britų Khalid Yafai, kuris laimėjo taškų.

Pasaulio čempionatas

2011, Mike'as tapo tris kartus Rusijos čempionu. Ši pergalė leido jam patekti į komandą, eiti į pasaulio čempionato Baku. Publika nušvilptas jį ir visaip rodo savo panieką, tuo klausimu, ir visą komandą Armėnijos. Tai atsitiko dėl to, kad Karabacho konflikto.

Kiekvieną kartą, kai Michaelas pasirodė ringe, patyčių jį toliau. Paaiškėjo, kad ji buvo Misha nugalėjo Azerbaidžano sportininko Elvin Mamishadze. Po to, buvo būtina skirti didesnę apsaugą už Aloyan. Už tai surengė tikrą medžioklę, ir kelis kartus bandė žiūrėti vieną, bet nieko neatsitiko.

Žinoma, psichologinis spaudimas nukentėjo boksininkas, tačiau tai nesutrukdė jam gauti iki galutinio mūšio ir nugalėti ją. Su šiuo sudėtingu pergalę jam asmeniškai pasveikino meras Vladimir Gorodetsky, Novosibirsk ir tada prezidentas Dmitry Medvedev.